Lifitng skóry RF

Lifting skóry RF - natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry

Pielęgnajca skóry zabiegi kosmetyczne Byyom Katowice Śląsk

Pielęgnacja skóry - zabiegi odmładzjące

Kwasy odmładzanie skóry

Kwasy - odmładzanie skóry

Peelingi odmładzające skórę

Peelingi odmładzające skórę

Maski na twarz i ciało regeneracja skóry odmładzanie

Maski na twarz i ciało - doskonała regeneracja skóry

Jonoforeza sonoforeza zabiegi na twarz

Jonoforeza, sonoforeza zabiegi na twarz

Kwas pirogronowy kiedy zostaje zastosowany w większym stężeniu i pozostawiony na  dłuższy okres czasu dochodzi do penetracji na poziomie warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Na poziomie naskórka kwas pirogronowy działa przeciwzaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie i zmniejsza grubość warstwy rogowej.
Na poziomie skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry.
 
Kwas pirogronowy ale dla kogo?

Wskazania do peelingu pirogronowego są następujące:

- trądzik w fazie aktywnej
- trądzik różowaty
- łojotok
- blizny potrądzikowe
- hiperpigmentacje pozapalne
- melasma
- fotostarzenie skóry
- zmarszczki
- rogowacenie przymieszkowe.
 
Kwas pirogronowy a wydzielanie sebum
Kwas pirogronowy działa sebostatycznie czyli hamuje nadmiar wydzielania sebum. Jest to bardzo ważne zwłaszcza u osób zcerą tłustą i trądzikową. Kiedy skóra non stop świeci się i jest zanieczyszczona potrzeba nam środka o silnym działaniu.
Nadmiar sebum to idealne środowisko do rozwoju wielu bakterii w tym Corynabacterium acnes czyli odpowiedzialnych zazmiany trądzikowe
 
Kwas pirogronowy działa komedolitycznie
To śmieszne sformułowanie określa działanie przeciwzaskórnikowe. Chyba tylko bardzo mały procent osób nie miało nigdy problemu z zaskórnikami. Otwarte czy zamknięte tak samo zatruwają życie, a zwłaszcza wygląd naszej skóry. Walka z nimi jest nierówna bo lubią wracać dlatego należy likwidować te powstałe i zapobiegać powstawaniu nowych, a do tego idealnie nadaje się kwas pirogronowy.
 
Peeling pirogronowy - efekty
Kiedy jesteśmy młode nasza skóra jest jędrna i napięta a zmarszczek nie widać. Wraz z upływem lat skóra nagle staje się wiotka, pomarszczona, brak jej napięcia i elastyczności. To wszystko sprawa kolagenu i elastyny. W młodości w naszej skórze jest ich bardzo dużo, niestety z każdym rokiem ich nam ubywa. Należy wówczas pobudzić fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Same kremy nie zawsze są pomocne a kwas pirogronowy dociera do skóry właściwej i „zmusza” fibroblasty do pracy.

Szybkie złuszczanie i antybakteryjne działanie
Kwas pirogronowy działa antybakteryjnie, znacznie obniża pH skóry dzięki czemu pomaga leczyć trądzik i zanieczyszczenia.
Zmniejsza przyleganie komórek naskórka, rozluźnia ich połączenia dzięki czemu warstwa rogowa jest cieńsza, a nasza skóra jest jak nowa.
 
Naturalny blask
Po zastosowaniu kwasu pirogronowego nasza skóra wygląda pięknie. Jest naturalnie gładka i dosłownie promienieje. Koloryt jest wyrównany a plamy mniej widoczne. Nic dziwnego że już tak wiele osób uważa kwas pirogronowy za największego sprzymierzeńca jeśli chodzi o doskonały wygląd.
 
Przeciwwskazania
Jeśli masz problem z daną przypadłością lepiej zrezygnuj z peelingu pirogronowego:
- opryszczka
- poważne stany zapalne skóry
- atopowe zaapalenie skóry
- łuszczyca
- zabiegi chirurgiczne na twarzy do 2 miesięcy wstecz.


 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom