Lifitng skóry RF

Lifting skóry RF - natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry

Pielęgnajca skóry zabiegi kosmetyczne Byyom Katowice Śląsk

Pielęgnacja skóry - zabiegi odmładzjące

Kwasy odmładzanie skóry

Kwasy - odmładzanie skóry

Peelingi odmładzające skórę

Peelingi odmładzające skórę

Maski na twarz i ciało regeneracja skóry odmładzanie

Maski na twarz i ciało - doskonała regeneracja skóry

Jonoforeza sonoforeza zabiegi na twarz

Jonoforeza, sonoforeza zabiegi na twarz

Rozświetlamy
Jabłka zawierają dużą ilość kwasów owocowych czyli AHA. Kwasy te maja wiele zastosowań w pielęgnacji skóry. Rozświetlona i pełna blasku skóra to marzenie chyba każdej kobiety. Kiedy skóra jest poszarzała, zmęczona i pozbawiona blasku, to nawet najpiękniejsza twarz nie wygląda ładnie. Kosmetyki z dodatkiem ekstraktu z jabłek, czy też jabłkowe zabiegi znakomicie rozświetlają skórę i dodają jej promiennego blasku.

Regeneracja
Podrażnienia, stany zapalne i wypryski to bardzo częste kosmetyczne defekty. Jeśli towarzyszy ci ten problem powinnaś używać środków łagodzących i przeciwzapalnych, a tak właśnie działają jabłka. Przydają się przy łagodzeniu podrażnień, egzem i stanów zapalnych. Ich dodatkową zaletą jest przyspieszenie procesu regeneracji i pobudzenie skory do odnowy.

Nawilżanie
Jabłka zawierają dużą ilość bardzo cennych dla naszego wyglądu pektyn. Jest to grupa związków zapewniająca skórze odpowiednią ilość wody i chroniące skórę przed utratą wody. Prawidłowe nawodnienie skory zapewnia jej nawilżenie i zdrowy wygląd.

Złuszczanie
Kwasy owocowe zawarte w jabłkach delikatnie złuszczają naskórek. Ten naturalny peeling pozwala oczyścić skórę z martwych komórek warstwy rogowej, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum W codziennej pielęgnacji często zapominamy o prawidłowym złuszczeniu czego efektem jest poszarzała i pozbawiona blasku cera. Po złuszczeniu naskórka skóra staje się wyraźnie gładsza, ma lepszy koloryt oraz wygląda świeżo i promiennie.

Pozbywamy się zmarszczek
Jabłka sprawdzają się również w pielęgnacji anti-aging. Wygładzają drobne zmarszczki i lekko napinają skórę. Oczywiście same jabłka nie wystarczą by nigdy nie mieć zmarszczek, ale skoro można opóźnić ten proces, to po co czekać z założonymi rekami?
 
Ocet jabłkowy
Jeszcze niedawno ocet jabłkowy był hitem w kuracjach odchudzających, nie wiem czy skutecznym bo nigdy nie używałam go w tym celu, ale jest on bardzo starym kosmetykiem. Gotowy ocet można kupić lub własnoręcznie sporządzić.

Oto jakie efekty możemy osiągnąć z jego pomocą:
- wygładzenie drobnych zmarszczek
- napięcie skóry
- działa bakteriobójczo i pomaga pozbyć się dermatoz i wyprysków
- zapobiega wypadaniu włosów
- pojędrnia skórę.

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom