Lifitng skóry RF

Lifting skóry RF - natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry

Pielęgnajca skóry zabiegi kosmetyczne Byyom Katowice Śląsk

Pielęgnacja skóry - zabiegi odmładzjące

Kwasy odmładzanie skóry

Kwasy - odmładzanie skóry

Peelingi odmładzające skórę

Peelingi odmładzające skórę

Maski na twarz i ciało regeneracja skóry odmładzanie

Maski na twarz i ciało - doskonała regeneracja skóry

Jonoforeza sonoforeza zabiegi na twarz

Jonoforeza, sonoforeza zabiegi na twarz

Kwas migdałowy otrzymywany jest podczas hydrolizy wyciągu z gorzkich migdałów. Zabiegi z jego użyciem cieszą się wielką popularnością i odpowiednio wykonane dają bardzo dobre efekty.
 
Kwas migdałowy posiada strukturę zbliżoną do antybiotyków, dzięki temu wykazuje silnedziałanie bakteriobójcze najsilniejsze pośród alfa-hydroksykwasów. Co najważniejsze jego cząsteczka jest większa niż na przykład kwasu glikolowego i działa delikatnie. Może być stosowany nawet przez osoby z wrażliwą cerą.
Kwas migdałowy - działanie
Peelingi chemiczne działają na zasadzie przenikania do naskórka i rozluźnianiu połączeń pomiędzy komórkami a cementem międzykomórkowym. Prowadzi to do złuszczania naskórka i ułatwia wnikanie substancji aktywnych. Kwas migdałowy działa na zasadzie efektu metabolicznego. Po nałożeniu nie odczuwamy bólu, pieczenia czy swędzenia a skóra nie jest zaczerwieniona. Możemy więc bez obaw wrócić do codziennych zajęć.

Nie uwrażliwia na słońce
Peeling ten nie powoduje nadwrażliwości na promieniowanie UV może być stosowany nawet w lecie i przy ostrym słońcu. Osoby z wysokim fototypem muszą uważać na peelingi chemiczne ze względu na możliwość wystąpienia przebarwień, kwas migdałowy jest wyjątkiem i może być stosowany bez obaw nawet kiedy za oknem mocno świeci słońce a naszej karnacji bliżej do czekolady niż do mleka.

Peeling kwasem migdałowym jest delikatny i właściwie może być stosowany przez osoby w rożnym wieku i z różną skórą. Jednak najbardziej polecany jest dla osób z:
- przebarwieniami, plamami posłonecznymi
- trądzikiem
- cerą tłustą i mieszaną
- cerą starczą i zwiotczałą
- skórą szarą i zmęczoną.
 
Kwas migdałowy działanie
Efekty działania kwasu migdałowego są bardzo szybko zauważalne. W zależności od pH, stężenia i ilości aplikacji możemy zauważyć, że:
- skóra jest wyraźnie odmłodzona, gładsza, elastyczna a zmarszczki mniej widoczne
- nadmierne wydzielanie łojotoku zostaje zahamowane a naskórek złuszczony
- zmniejszoną ilość stanów zapalnych i poprawę stanu skóry trądzikowej
- pory zostają oczyszczone i zwężone
- wyrównany koloryt skóry.
 
Kwas migdałowy przeciwwskazania
Peelingi chemiczne tak jak i każdy zabieg kosmetyczny posiadają przeciwwskazania. Te dotyczące kwasu migdałowego są następujące:
- procesy zapalne
- podrażniona skóra
- opryszczka
- ciąża
- świeże blizny
- Atopowe Zapalenie Skóry
- zabiegi chirurgiczne twarzy do 2 miesięcy.
 
Właściwy wybór

Złuszczanie za pomocą kwasów nie jest zabiegiem bardzo inwazyjnym ale nie jest to tez zabieg typu henna na brwi. Należy więc odpowiednio wybrać miejsce i osobę przeprowadzającą zabieg. Kierując się tym że aplikacja jest gdzieś o 10 zł tańsza a warunki sanitarne nie najlepsze,  ale lepiej zaoszczędzić, możemy nabawić się powikłań. Nie wybierajmy przypadkowych salonów, w końcu chodzi o naszą skórę. Zawsze lepiej jest wybrać dobry salon  czy gabinet kosmetyczny z wykwalifikowaną obsługą niż ryzykować i żałować.

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom