Lifitng skóry RF

Lifting skóry RF - natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry

Pielęgnajca skóry zabiegi kosmetyczne Byyom Katowice Śląsk

Pielęgnacja skóry - zabiegi odmładzjące

Kwasy odmładzanie skóry

Kwasy - odmładzanie skóry

Peelingi odmładzające skórę

Peelingi odmładzające skórę

Maski na twarz i ciało regeneracja skóry odmładzanie

Maski na twarz i ciało - doskonała regeneracja skóry

Jonoforeza sonoforeza zabiegi na twarz

Jonoforeza, sonoforeza zabiegi na twarz

Kwas glikolowy - działanie
Kwas kwasowi nierówny, inaczej podziała ten o stężeniu 15% a inaczej ten 70%. W stężeniu 15% nawilży, zregeneruje i delikatnie złuszczy górne warstwy skóry. Przy stężeniu do 35% oprócz działania takiego jak przy 15% zauważymy mocniejsze złuszczenie. Peeling głęboki czyli nawet do 70% da efekt złuszczenia i pobudzi skórę do odnowy i regeneracji. Oprócz stężenia, działanie kwasu zależy również od pH, stanu skóry i czasu aplikacji.
 
Kwas glikolowy jest polecany dla osób z następującymi problemami skórnymi:
- suchość skóry
- zmarszczki
- trądzik
- plamy i blizny
 
Nawilżanie skóry
Kwas glikolowy posiada bardzo małą cząsteczkę dzięki czemu z łatwością przenika w głąb skóry. Dogłębnie nawilża ją i odżywia, naskórek pozostaje miękki i gładki. Powoduje wzrost biosyntezy ceramidów i zapobiega ucieczce wody przez skórę. Nawilżona skóra jest mniej podatna na szkodliwe czynniki zewnętrzne i co najważniejsze wolniej starzeje się.
 
Walczy z trądzikiem
Zabiegi z użyciem kwasu glikolowego dają widoczne efekty w przypadku trądziku i zaskórników. Hamuje aktywność gruczołów łojowych, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory , zapobiega powstawaniu stanów zapalnych. Pomaga szybciej pozbyć się wyprysków i przeciwdziała powstawaniu szpecących blizn.
 
Odmładzanie skóry
Regularnie stosowany w widoczny sposób odmładza skórę. Pobudza syntezę kolagenu i elastyny,wygładza i napina skórę, zmniejsza zmarszczki. Już od pierwszego zabiegu skóra wygląda zdrowiej i ładniej a regularnie stosowany na dłużej pozwoli zachować nam młodszy wygląd.
 
Usuwa plamy
Często po długiej zimie spragnione słońca wylegujemy się bez końca na plaży a słońce działa na naszą skórę i to niekorzystnie. Po urlopie z przerażeniem obserwujemy w lustrze różnego rodzaju plamy na twarzy, szyi i dekolcie. Warto skorzystać wówczas z zabiegu z użyciem kwasu glikolowego. Rozjaśnia on plamy pigmentacyjne,  przebarwienia na twarzy i piegi. Walczy też z plamami starczymi i hiperpigmentacjami pozapalnymi.
 
Redukuje blizny
Niestety trądzik nawet wyleczony często pozostawia ślady w postaci szpecących blizn. Tak naprawdę walka z nimi domowymi sposobami rzadko kiedy przynosi efekty, potrzebne są bardziej inwazyjne preparaty. Zastosowanie kwasu glikolowegopomoże pozbyć się problemu a stosowany przy stanach zapalnych ograniczy powstawanie blizn.
 
Poprawia wygląd skóry
Kwas glikolowy to nie tylko nawilżanie, walka z trądzikiem czy plamami, ale to też całościowe działanie na skórę. Jego zastosowanie pobudza krążenie i metabolizm skórny,  leczy zaburzenia rogowacenia, wyrównuje kolor skóry. Regularnie stosowany  prowadzi do odbudowy włókien kolagenu  i poprawy elastyczności. W celu zwiększenia intensywności działania może być łączony z innymi kwasami.
 
Kwas glikolowy nie dla każdego

Kwas glikolowy ma swoje przeciwwskazania jeśli chodzi o wykonanie zabiegu, należą do nich:
- alergie skórne i poważne stany zapalne
- opryszczka
- ciąża i karmienie piersią
- zabiegi chirurgiczne na twarzy do 2 miesięcy
- terapia doustna z użyciem witaminy A.
 
A po zabiegu

Żeby kwas glikolowy skutecznie i bezpiecznie mógł działać musisz przestrzegać pary zasad:
- makijaż nałóż dopiero 24 godziny po zabiegu
- nie zdrapuj łuszczącego się naskórka
- intensywnie nawilżaj skórę
- używaj kremu z wysokim filtrem
- na miesiąc zapomnij o opalaniu.

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom