Lifitng skóry RF

Lifting skóry RF - natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry

Pielęgnajca skóry zabiegi kosmetyczne Byyom Katowice Śląsk

Pielęgnacja skóry - zabiegi odmładzjące

Kwasy odmładzanie skóry

Kwasy - odmładzanie skóry

Peelingi odmładzające skórę

Peelingi odmładzające skórę

Maski na twarz i ciało regeneracja skóry odmładzanie

Maski na twarz i ciało - doskonała regeneracja skóry

Jonoforeza sonoforeza zabiegi na twarz

Jonoforeza, sonoforeza zabiegi na twarz

Kwas azelainowy, występujący naturalnie w ziarnach zbóż, wykazuje wielokierunkowe i niezwykle skuteczne działanie na trudne do wyleczenia schorzenia skórne.

Przede wszystkim podkreśla się jego niewątpliwe działanie w leczeniu problemów skóry trądzikowej. Posiada on silne właściwości o działaniu bakteriostatycznym i bakteriobójczym, zarówno w stosunku do bakterii beztlenowych, jak i tlenowych. Udowodniono, że w rezultacie 2-3 miesięcznej terapii 20% kwasem azelainowym dochodzi do zmniejszenia bakteryjnej kolonizacji mieszków włosowych w ponad 97%. Jego dużą zaletą pozostaje fakt, że w przypadku długotrwałego stosowania nie zwiększa on odporności bakterii na swoje działanie, jak to ma miejsce w przypadku kuracji antybiotykowych.

Ponadto wykazuje on działanie przeciwzaskórnikowe przyczyniając się do normalizacji procesów końcowej keratynizacji mieszków włosowych.

Kwas azelainowy zalecany jest również w kuracji skóry atopowej, skłonnej do podrażnień, dzięki swoim silnym właściwościom przeciwzapalnym. Ma on wpływ na zahamowanie produkcji i eliminację wolnych rodników w skórze, będących nośnikami procesów zapalnych.

Najwcześniej zbadaną zaletą kwasu azelainowego są jego właściwości wybielające, Wykazuje on zdolność hamowania tyrozynazy pełniącej rolę kluczowego enzymu w procesie melanogenezy, stosuje się go w leczeniu ostudy i przebarwień pozapalnych.

Znajduje on również zastosowanie w leczeniu skóry skłonnej do rumienia, a także zapalnego i niezapalnego trądziku różowatego, skóry wrażliwej i płytko unaczynionej. Będzie doskonałą kuracją skóry łuszczycowej i ze skłonnością do zapalenia mieszków włosowych.

Stosowany przez nas kwas azelainowy zawiera dodatkowo 2% wyciąg z ostropestu plamistegozawierajacy sylimarynę. Flawonoid ten działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie, likwiduje rumień i stany zapalne.

Peeling chemiczny zaleca się wykonywać dwa razy do roku, najlepiej wiosną i jesienią, w serii 4-6 zabiegów. W przypadku poważnych zmian można wykonać do 12 zabiegów w serii. Może być stosowany przez cały rok.

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom