Botox Bytom Katowice Śląsk

Botox - bezpieczna i niebolesna technika eliminowania zmarszczek

Usuwanie zmarszczek mimicznych Śląsk Katowice Bytom

Usuwanie zmarszczek mimicznych preparatami RESTYLANE i JUVEDERM

Zabiegi nawilżające skórę Bytom Katowice

Skinbooster - dogłębna rewitalizacja skóry od środka

Mezoterapia szyja twarz dekolt Katowice Bytom Śląsk

Mezoterapia frakcyjna: szyi, twarzy, dekoltu - Dermapen

Odświeżenie i rewitalizacja powiek w Bytomiu Katowicach na Śląsku

Odświeżenie i rewitalizacja powiek - Cytocare / Light Eyes

Wolumetria twarzy i rąk w Bytomiu

Korekcja objętości tkanek miękkich twarzy


Wolumetria to korekcja objętości tkanek miękkich twarzy. Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu zarysu twarzy. Pozwala odzyskać naturalną objętość w tych obszarach, w których następuje zmniejszenie ilości m. in. tkanki tłuszczowej.


Większość stosowanych wypełniaczy umożliwia skuteczne leczenie zmarszczek i drobnych linii, lecz produkty te nie pozwalają na poprawę i przywrócenie utraconej objętości odpowiednich regionów twarzy. Preparaty stosowane w wolumetrii są specjalnymi modyfukacjami kwasu hialuronowego:

  • są one dużo bardziej gęste,
  • wstrzykuje się je w głębsze warstwy skóry,
  • są trwalsze od typowych wypełniaczy (efekt utrzymuje się do 1,5 roku).


Zabieg

Preparat jest wstrzykiwany igłą głęboko do tkanki podskórnej. W trakcie zabiegu występuje niezbyt dokuczliwe uczucie "rozpierania" w warstwie podskórnej, dlatego przed rozpoczęciem zabiegu lekarz decyduje (konsultując z pacjentem) o ewentualnym zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Preparat jest elastyczny, miękki i ma jednorodną konsystencję identyczną z tkanką pacjenta jest więc niewidoczny i niewyczuwalny. Aby dokładnie go rozprowadzić, dodatkowo wykonujemy delikatny masaż.
Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się przez ok. 12-18 miesięcy.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się implant zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry.
Radiesse


RADIESSE

RADIESSE jest wypełniaczem objętości przeznaczonym do wstrzykiwania. Jego celem jest osiągnięcie nowego standardu w korekcji głębokich zmarszczek i fałd takich jak bruzdy nosowo-€“wargowe, wgłębienia w okolicach skroni, zagłębienie podbródka. RADIESSE jest także idealnym wypełniaczem do przywrócenia młodzieńczych konturów twarzy i jest często używany do korekcji policzków i okolicy przedżuchwowej. RADIESSE jest także używany do regeneracji grzbietowej powierzchni ręki.

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom