leczenie oraz usuwanie blizn i bliznowców bytom katowiceUsuwanie blizn i bliznowców - jeśli macie Państwo kłopot z istniejącą brzydką blizną możliwe jest jej wyleczenie lub usunięcie. Po wizycie konsultacyjnej w moim gabinecie będziecie Państwo mogli podjąć decyzję odnośnie sposobu pozbycia się blizny. Wiele osób pytających się o pozbycie się bliznowca wyczytało wcześniej w internecie, że nie jest to możliwe.

Chciałbym zdecydowanie zdementować taką pogłoskę - nie miałem pacjenta w swoim gabinecie, któremu nie dało się wyleczyć przerostu blizny bliznowca, keloidu. W większości przypadków brzydkie blizny można "rozpuścić" podając do nich odpowiedni lek.

Gdy leczeniem z wyboru okaże się chirurgiczne wycięcie zmiany - oferuję wykonanie takiego zabiegu w komfortowych warunkach, zupełnie niebolesnych i bezpiecznych. Zabiegi te wykonywane są w warunkach chirurgii krótkoterminowej - bez konieczności hospitalizacji. W związku z tym, na ogół po chirurgicznym usunięciu blizny pacjenci są zdolni do podjęcia aktywności zawodowej i życiowej bezpośrednio po wykonanym zabiegu.

Usuwanie znamion, narośli, brodawek - Osobom, u których pojawiły się zmiany skórne typu brodawki i znamiona barwnikowe i innego typu narośli skórnych proponuję konsultację mającą na celu określenie najlepszej metody leczenia konkretnej zmiany.

Gdy leczeniem z wyboru okaże się chirurgiczne wycięcie zmiany - oferuję wykonanie takiego zabiegu w warunkach komfortowych, zupełnie niebolesnych i bezpiecznych. Zabiegi te wykonywane są w warunkach chirurgii krótkoterminowej - bez konieczności hospitalizacji. W związku z tym, na ogół po chirurgicznym usunięciu zmian skórnych pacjenci są zdolni do podjęcia aktywności zawodowej i życiowej bezpośrednio po wykonanym zabiegu.

Wielu pacjentów obawia się brzydkich blizn po takich ingerencjach. Chciałbym rozwiać te obawy - w przypadku każdego zabiegu dokładam najwyższych starań aby blizna pozabiegowa była w miarę możliwości niewidoczna.

Polecamy: Usuwanie zmarszczek Botox Bytom

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom