Medycyna estetyczna na Śląsku

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi możliwościami poprawy wyglądu i kondycji naszego ciała, jakie daje dzisiejsza medycyna estetyczna. Zadaniem tej gałęzi medycyny jest poprawa wyglądu zewnętrznego i zahamowanie procesu starzenia się skóry. Położony zostaje nacisk nie tylko na przywracanie zdrowia, ale na szeroko pojętą profilaktykę starzenia i wysoką jakość życia pacjenta. Medycyna estetyczna jest pomostem między zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną, oferuje zabiegi mniej inwazyjne niż chirurgia, ale za to  o bardzo dużej skuteczności.

Zapraszamy do Kliniki Medycyny Estetycznej "Korona"

Zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd skóry Bytom Katowice Śląsk

Zabiegi kosmetyczne poprawiające kondycję skóry

Zabiegi kosmetyczne profesjonalnie pielęgnują nasze ciało. Sprawiają, że skóra wygląda zdrowo i estetycznie. W naszej klinice oferujemy szerokie spektrum zaawansowanych zabiegów poprawiających kondycję skóry takie jak: oczyszczanie twarzy, zabiegi nawilżające (maski odżywcze), peelingi, zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące, zabiegi antystresowe, relaksujące, zabiegi na dłonie i stopy.

 

Usuwanie zmarszczek Bytom Katowice Śląsk

Usuwanie zmarszczek Botox

Usuwanie zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej jest jedyną metodą działającą bezpośrednio na przyczynę powstawania zmarszczek mimicznych. Substancja ta hamuje uwalnianie acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekazywanie impulsów do komórki mięśnia. Powoduje to ich relaksację i osłabienie, a w konsekwencji rozprostowanie zmarszczek, które pojawiły się na skórze.

 

Usuwanie tkanki tłuszczowej modelowanie sylwetki Katowice Bytom Śląsk

Usuwanie tkanki tłuszczowej

Usuwanie tkanki tłuszczowej w naszej Klinice odbywa się za po mocą m.in. bezpiecznych metod chirurgicznych. Kobieca tkanka tłuszczowa różni się od męskiej rozmieszczeniem i obfitością. Część jej skupiona jest w postaci miejscowych fałdów lub poduszek tłuszczowych. Stosując podstawowe metody wyszczuplające, jak lekka dieta czy fitness, często nie jesteśmy w stanie osiągnąć zmniejszenia w tych miejscach.

Powiększanie piersi Bytom Katowice Śląsk

Powiększanie piersi - piersi idealne

Powiększenie piersi należy do najbardziej spektakularnych osiągnięć chirurgii plastycznej. Za pomocą odpowiednich metod może w widoczny, a jednocześnie bardzo naturalny sposób skorygować zarówno wielkość jak i kształt biustu. Jest to jedyna metoda, która pozwala cieszyć się uzyskanymi efektami już po kilku dniach od przebytego zabiegu.

 

 

Powiększanie ust Bytom Katowice Śląsk

Powiększanie ust

Powiększanie ust (modelowanie ust - poprawa konturu oraz powiększanie objętości ust) jest jedną z najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu. Efekty estetyczne powiększania ust są widoczne tuż po zabiegu, który trwa od kilku do kilkunastu minut i może być wykonywany bez względu na wiek pacjentki. Kwas hialuronowy to bardzo bezpieczny wypełniacz, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie.

 

 

Depilacja laserowa LightSheer Bytom Katowice Śląsk

Depilacja laserowa LightSheer

Depilacja laserowa LightSheer jest metodą, która pozwala uzyskać gładkie ciało na zawsze. Pozbędziemy się wrastających włosków po bolesnej depilacji woskiem, czy depilatorem. Z efektów laserowego usuwania owłosienia szczególnie zadowolone są osoby, u których po depilacji np. woskiem występują podrażnienia skóry, zapalenie okołomieszkowe, wrastające włosy.

 

  • powiększanie piersi bytom
  • powiększanie ust bytom
  • usuwanie tkanki tłuszczowej bytom
  • usuwanie zmarszczek bytom
  • usuwanie zmarszczek mimicznych bytom
  • usuwanie zmarszczek pod oczami bytom
  • medycyna estetyczna bytom